Transformátorová svářečka Güde, určená pro ruční obloukové svařování obalovanými elektrodami Ø 2,0 - 3,2 mm (MMA). Vybavení - funkce• plynulé nastavení svářecího...
Kód produktu: 20001 | EAN: 4015671200013 | Výrobce: GÜDE
Transformátorová svářečka Güde, určená pro ruční obloukové svařování obalovanými elektrodami Ø 2,0 - 3,2 mm (MMA).
Vybavení - funkce
• plynulé nastavení svářecího proudu v rozsahu 40 - 100 A
• transportní madlo
• ochrana proti přehřátí
• zemnící kabel se svorkou
• svářecí kabel s držákem elektrod
• drátěný kartáč s kladívkem na strusku
| Síťové napětí | 230 V |
| Jištění | 16 A |
| Napětí při chodu naprázdno | 46 V |
| Doporučená tloušťka materiálu | 1,5 - 4,0 mm |
| Proudový rozsah | 40 - 100 A |
| Třída izolace | H |
| Druh krytí | IP 21 S |
| Šířka | 175 mm |
| Výška | 250 mm |
| Délka | 330 mm |
| Frekvence | 50Hz |
| Typ svářečky | transformátorová |
| Max. svařovací proud | 100 A |
| Max.příkon | 4,2 kVA |
| Hmotnost | 13,1 kg |
| Max.průměr elektrod | 3,2 mm |
| MMA | ano |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více