Venkovní kompaktní HDCVI řady Pro s vysokou citlivostí, mikrofon, formáty CVI, TVI, AHD, CVBS přepnutí DIP switch. Objektiv 2,7 až 13,5 mm (úhel 112° - 46°), mechanický IR filtr, přísvit 80 m. Digitální 4x zoom, WDR (120 dB) a 3D/2D-DNR zvyšující kvalitu obrazu. 4K rozlišení,...
Kód produktu: 2509-057 | EAN: 6923172581167 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Provedení | Bullet |
| Řada | Pro Series |
| Snímací prvek | 1/1.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.001 lux@F1.5 (Color, 30 IRE) 0.0001 lux@F1.5 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci člověka nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, tento režim je řízen pouze z připojeného XVR zařízení, jehož firmware musí být V4.001.0000004.1.R.220323 nebo novější |
| Starlight | ano |
| Přísvit | 80 m |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7–13,5 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 113°–47° |
| Optický zoom | 4x |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3840 × 2160 px |
| Rychlost snímkování | 15 sn/s při 8 Mpix |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Napájení | 12 VDC ± 30% (doporučení použít napájecí adaptér pro jednu kameru),Max 10.9 W (12 VDC, IR zapnuto) |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více