Venkovní kamera řady WizColor Series, 50 m bílé LED Smart Light+. Integrovaný mikrofon. Napájení 12 VDC. Provedení kov.Typ zařízeníHDCVI kameraProvedeníDome ballŘadaWizColorSnímací prvek1/2.9" CMOSSvětelná citlivost0.0001 lux@F1.0 (Color, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on)Noční...
Kód produktu: 2509-026 | EAN: 6939554982392 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | WizColor |
| Snímací prvek | 1/2.9" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0001 lux@F1.0 (Color, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Noční režim | barevný |
| Full-color | ano |
| Přísvit | 50 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 101° |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 × 1080 px |
| Rychlost snímkování | 15 sn/s při 8 Mpix |
| WDR | 130 dB |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Napájení | 12 VDC (±30%),Max 5.6 W (12 VDC, LED on) |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více