Venkovní dome ball HDCVI kamera s motorickým objektivem 2,7 - 12 mm (98°-34°) a integrovaným mikrofonem. Mechanický IR filtr a smart přísvit 60 m. Rozlišení 5 Mpix, nastavení ve třech osách, kovový kryt, krytí IP67.Integrovaný mikrofonanoTyp zařízeníHDCVI kameraProvedeníDome...
Kód produktu: 2006-202 | EAN: 8595584654166 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | Lite Series |
| Snímací prvek | 1/2.7" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.02Lux/F1.8, 30IRE, 0Lux IR on |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (IR cut filtr) |
| Přísvit | 60 m |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7-12 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 98°-34° |
| Rozlišení | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2592 x 1944 px |
| Rychlost snímkování | 20 sn/s při 5 Mpix |
| Nastavení | z rekordéru (CoC) |
| Nastavitelné funkce | DWDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Smart IR LED |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Napájení | 12VDC ±30%/max.8,2 W |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více