Venkovní kamera řady Cooper Series. IR přísvit 40 m. Napájení 12 VDC. Provedení plast.Typ zařízeníHDCVI kameraProvedeníBulletŘadaCooper Series4 v 1anoSnímací prvek1/2.7 inch CMOSSvětelná citlivost0.04lux/F1.7, 30IRE, 0Lux IR onNoční režimskutečný režim DEN/NOC - ICR...
Kód produktu: 2411-078 | EAN: 6939554992506 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Provedení | Bullet |
| Řada | Cooper Series |
| 4 v 1 | ano |
| Snímací prvek | 1/2.7 inch CMOS |
| Světelná citlivost | 0.04lux/F1.7, 30IRE, 0Lux IR on |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Přísvit | 40 m |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7-12 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 102°-33° |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 x 1080 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 2 Mpix |
| Nastavení | z rekordéru (CoC) |
| Napájení | 12 VDC ±30%/Max 6.6 W (12V DC, IR on) |
| Materiál | plast |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více