GSM brána se zabudovaným GSM modulem a simulací telefonní linky pro komunikátor zabezpečovací ústředny. GSM brána je tak schopna zajistit přenos kódovaných datových formátů ústředny EZS na PCO v hlasovém pásmu GSM. Uživateli navíc může předat zprávu o aktivaci vstupu...
Kód produktu: 2503-051 | EAN: 8595584664776 | Výrobce: GALETA
| Typ modulu | GSM brána |
| Napájení | 11 - 16 V= |
| Proudový odběr | min. 40 mA, vysílání 140 mA |
| Proudový odběr | špičkový odběr 1,5 A do 10 s |
| Aktivační vstupy | 2 |
| Tel. čísla na aktivaci vstupu | 8, 4 čísla pro jeden vstup |
| Tel. čísla na aktivaci vstupu | s využitím expandéru až 24 tel. čísel |
| Výstupy | 2 x relé, NO/NC, 2 A / 30 V |
| Ovládání výstupů | pomocí SMS, pulzně nebo zap./vyp.; prozvoněním z až 204 tel. čísel |
| Popis vstupů a výstupů | ano |
| Expandér | ano, k bráně lze připojit pouze jeden |
| Výstup telefonní linky | konektor RJ11 |
| SIM karta | ano, 1, libovolný operátor |
| Automatické zjišťování kreditu | ano, posílání SMS |
| Software pro nastavení modulu | VTGTall_version |
| Programování modulů | software VTGT nebo pomocí SMS |
| Připojení do PC | RS 232 (kabel součástí dodávky) |
| Anténa | samolepící (součást dodávky) |
| Optická signalizace | LED diody status, síla signálu, stav relé 1,2 |
| Doporučený typ boxu | BOX E, BOX M, BOX S |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více