GSM pager se zabudovaným GSM modulem je určen pro dálkový přenos poplachové nebo technologické informace prostřednictvím GSM 4G sítě (SMS zpráva nebo prozvonění čísla s tónovým signálem) a dále může sloužit k dálkovému ovládání výstupů (relé) pomocí SMS zprávy nebo...
Kód produktu: 2408-518 | EAN: 8595584662079 | Výrobce:
| Typ modulu | 4G GSM pager |
| Napájení | 11 - 16 V= |
| Proudový odběr | min. 40 mA, vysílání. 140 mA |
| Proudový odběr | špičkový odběr 1,5 A do 10 s |
| Aktivační vstupy | 6 |
| Tel. čísla na aktivaci vstupu | 24, 4 čísla pro jeden vstup |
| Výstupy | 2 x relé, NO/NC, 2 A / 30 V |
| Ovládání výstupů | pomocí SMS, pulzně nebo zap./vyp.; prozvoněním z až 200 tel. čísel |
| Popis vstupů a výstupů | ano |
| SIM karta | ano, 1, libovolný operátor |
| Automatické zjišťování kreditu | ano, posílání SMS |
| Software pro nastavení modulu | VTGT (součást dodávky) |
| Programování modulů | software VTGT nebo pomocí SMS |
| Připojení do PC | RS 232 (kabel součástí dodávky) |
| Anténa | samolepící (součást dodávky) |
| Konektor | MMCX-F |
| Optická signalizace | LED diody síla signálu, stav relé 1,2 |
| Doporučený typ boxu | BOX E, BOX M, BOX S |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více