Aktivní 2-pásmová válcová bezdrátová reprosoustava pro systém FREEDOM X. Dá se spárovat za pár vteřin s vaším bezdrátovým vysílacím systémem FREEDOM X, který lze libovolně rozšiřovat přidáním libovolného počtu reproduktorů v provozním dosahu vysílače do 20m v pásmu...
Kód produktu: 03-2-1207 | EAN: 8015439178055 | Výrobce: GLEMM
| Frekv. rozsah | 90-20000Hz |
| Barva | biela |
| Průměr repro (mm) | 125 mm |
| Vnější rozměry | d=136x157 mm |
| Výkon MAX | 30 W |
| Výkon RMS | 15 W |
| Napájení | 100-250V AC |
| Celková hmotnost | 1.89 kg |
| Průměr repro (") | 5" |
| Navštívili jste | 5" |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více