IR kouřový odrazný detektor, dosah 5-50m (ev. 120m v případě přídavných odrazných desek 1807-001), automatické nebo jednoduché ruční nastavení s využitím zabudovaného laseru, automatická kompenzace pohybu stěn budov a zaprášení, kompenzace vysokého osvětlení sluncem a...
Kód produktu: 2107-156 | EAN: 8595584656351 | Výrobce: FFE
| Typ | odrazná verze |
| Dosah | 5 - 50 m |
| Dokumentace | Instalační manuál |
| Šířka střežené plochy | 15 m |
| Napájení | 14 - 36 V DC |
| Proudový odběr | 5 - 33 mA |
| Výstup | relé poplach, porucha |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více