IR kouřový odrazný detektor, dosah 8-50m (ev. 100m v případě přídavných odrazných desek 1807-001), 1x řídicí jednotka, napájecí napětí 14-28VDC, odběr nízkoproudový/vysokoproudový režim 12/52mA, automatická nastavení, automatická kompenzace pohybu stěn budov a...
Kód produktu: 0908-324 | EAN: 8595584611961 | Výrobce: Detectomat
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ | odrazná verze |
| Dosah | 8 - 50 m |
| Dokumentace | Instalační manuál |
| Šířka střežené plochy | 15 m |
| Napájení | 14 - 36 V DC |
| Proudový odběr | 12 - 52 mA |
| Výstup | relé poplach, porucha |
| Barva | šedá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více