Praktický kultivátor Güde, určený k úpravám půdy před zakládáním záhonů, menších zahradních trávníků apod. Vybavení - funkce• zkypřování...
Kód produktu: 94378 | EAN: 4015671943781 | Výrobce: GÜDE
Praktický kultivátor Güde, určený k úpravám půdy před zakládáním záhonů, menších zahradních trávníků apod.
Vybavení - funkce
• zkypřování písčitých (hlinitých) půd
• rozmělnění hrud
• zapravení kompostu, rašeliny, substrátů, hnojiv atp.
• 6 ocelových nožů
• široká, ergonomicky tvarovaná řídítka
• pomocná (přepravní) kolečka.
| Síťové napětí | 230 V |
| Maximální výkon | 1,5 kW |
| Max. otáčky nožů | 350 min-1 |
| Záběr | 40 cm |
| Hloubka záběru | 200 mm |
| Šířka | 410 mm |
| Výška | 920 mm |
| Délka | 1100 mm |
| Frekvence | 50Hz |
| Hmotnost | 11,5 kg |
| Počet nožů kultivátoru | 6 |
| Druh pohonu | elektrická |
| Výškově nastavitelná řidítka | ne |
| Zpětný chod | ne |
| Hladina akustického výkonu | 93 dB (A) |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více