Elektrické nůžky GÜDE jsou ideálním nástrojem pro všechny, kteří chtějí bez námahy upravovat své živé ploty a keře. Díky výkonnému motoru o výkonu 500 W, délce střihu 450...
Kód produktu: 94477 | EAN: 4015671844552 | Výrobce: GÜDE
Elektrické nůžky GÜDE jsou ideálním nástrojem pro všechny, kteří chtějí bez námahy upravovat své živé ploty a keře. Díky výkonnému motoru o výkonu 500 W, délce střihu 450 mm a tloušťce střihu 16 mm je ideální pro mladé a středně silné větve. Díky elektrické rychlobrzdě se nůž po vypnutí okamžitě zastaví, což zajišťuje maximální bezpečnost. Nízká hmotnost a ergonomická rukojeť zajišťují práci bez únavy i při dlouhém používání.
Vybavení
• výkonný elektromotor o výkonu 500 W - pro čisté řezy
• délka střihu 450 mm - ideální pro středně velké živé ploty
• tloušťka střihu 16 mm - pro tenké až středně silné větve
• elektrická brzda s rychlým zastavením - zvýšená bezpečnost při práci
• ergonomický design - pro pohodlnou manipulaci
| Druh pohonu | elektrický |
| Napájecí napětí | 230 V |
| Frekvence | 50Hz |
| Výkon motoru (P1) | 500 W |
| Délka řezu | 457 mm |
| Tloušťka řezu | 16 mm |
| Elektrická rychlobrzda | ano |
| Délka | 840 mm |
| Šířka | 110 mm |
| Výška | 185 mm |
| Hmotnost | 2,3 kg |
| Délka lišty | 510 mm |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více