Elektrická řetězová pila Güde, určená k prořezávání vzrostlých stromů ze země. Vybavení - funkce• prosvětlení korun stromů vyřezáváním nadbytečných výhonů a...
Kód produktu: 95101 | EAN: 4015671665768 | Výrobce: GÜDE
Elektrická řetězová pila Güde, určená k prořezávání vzrostlých stromů ze země.
Vybavení - funkce
• prosvětlení korun stromů vyřezáváním nadbytečných výhonů a rozvětvení
• odstraňování prasklých, zlomených nebo suchých větví
• teleskopická násada s délkovým nastavením v rozsahu 2000-2960 mm
• 3polohové sklápění řezací hlavy 0-30º
• automatické olejové čerpadlo
• SDS systém, umožňující rychlé napnutí řetězu
• záchytný hák
• ergonomicky tvarovaná rukojeť
• ramenní popruh
| Typ pohonu pily | elektrická |
| Síťové napětí | 230 V |
| Frekvence | 50Hz |
| Výkon motoru (P1) | 710 W |
| Otáčky motoru | 5500 min-¹ |
| Délka lišty | 24 cm |
| Max. rychlost řetězu | 10,8 m/s |
| Délka řezu | 190 mm |
| Max. délka pily | 2960 mm |
| Automatické mazání řetězu | ano |
| Vyvětvovací | ano |
| Určení pily | dřevo |
| Délka | 220 mm |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 2180 mm |
| Hmotnost | 4,9 kg |
| Hladina akustického výkonu | 104 dB (A) |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více