Viking PN-962PD 20000mAh Powerbanka Viking PN-962PD 20000mAh je svým zpracováním, spolehlivostí a variabilitou, špičkou mezi záložními zdroji. Díky podpoře rychlého nabíjení a široké kompatibilitě je skvělým řešením pro každodenní použití i náročnější situace na...
Kód produktu: PN962B | EAN: 8595656505143 | Výrobce: VIKING
Viking PN-962PD 20000mAh
Powerbanka Viking PN-962PD 20000mAh je svým zpracováním, spolehlivostí a variabilitou, špičkou mezi záložními zdroji. Díky podpoře rychlého nabíjení a široké kompatibilitě je skvělým řešením pro každodenní použití i náročnější situace na cestách. Zároveň poskytuje pokročilou ochranu jak pro samotnou powerbanku, tak pro připojená zařízení.
Díky kapacitě 20000mAh (74Wh) a maximálnímu výkonu až 22,5 W nabízí perfektní rovnováhu mezi výkonem, hmotností a snadnou přenositelností. Bez problémů zvládne pohotové dobití mobilních telefonů, tabletů, čteček knih, GPS navigací, kamer, svítilen a další běžné elektroniky.
.jpg)
Klíčové vlastnosti:
Maximální flexibilita - nabíjejte rychle a bez omezení
3x výstupní USB-A port a 1x USB-C Vám zajistí nabíjení až 4 různých zařízení současně! Jedno z výstupních USB podporuje i rychlonabíjení třídy QUALCOM QC4+ max 22,5W a PD 3.0 max 18W.
3x vstupní konektory Vám zajistí nabíjení powerbanky jakýmkoliv kabelem, který máte při sobě. Powerbanka podporuje vlastní nabíjení přes USB-C, Apple Lightning a micro USB. Konektor micro USB a USB-C podporuje rychlonabíjení powerbanky (18W max).
.jpg)
Podpora rychlonabíjení PD 3.0 a QC 4.0+
Powerbanka Viking PN-962PD 20000 mAh podporuje moderní technologie rychlého nabíjení PD 3.0 (Power Delivery) a QC 4.0+ (Quick Charge), díky kterým nabijete kompatibilní zařízení mnohem rychleji než běžnou nabíječkou – například mobil až na 50 % kapacity za krátkou dobu. Funguje jak s Androidem, tak s Apple zařízeními, pokud podporují rychlé nabíjení.
Vestavěný inteligentní čip (MCU) automaticky rozpozná připojené zařízení a upraví výstupní výkon tak, aby bylo nabíjení rychlé, bezpečné a šetrné k baterii.
.jpg)
Obsah balení:
1 ks Powerbanka Viking PN-962PD 20000mAh
| Technické specifikace: | |
| Značka: | Viking |
| Model: | PN-962PD 20000mAh |
| Kapacita baterie: | 3.7 / 20000mAh / 74Wh |
| Jmenovitá kapacita: | 12 580mAh (5V) / 62.9Wh |
| Baterie: | Li-pol |
| Rozměr: | 197*93.5*14.3mm |
| Váha: | 415g |
| Výstupní proud USB-A 1 (QC4.0+): | 5V/3A ; 9V/2A ; 12V/1.5A (18W max); 4.3V-5V/4.5A (22.5W) |
| Výstupní proud USB-A 2: | 5V/3A (18 W max) |
| Výstupní proud USB-A 3: | 5V/3A (18 W max) |
| Vstup micro USB: | 5V/2A; 9V/2A ; 12V/1.5A |
| Vstup / výstup USB-C (PD3.0): | 5V/3A ;9V/2A ; 12V/1.5A (18W max) |
| Vstup Apple Lightning: | 5V 2A |
| Min. počet nabití: | 500 |
| Nabíjecí doba: | s podporou QC/PD cca 2hod. |
| Příslušenství: | návod v ČJ |
| Certifikace: | CE, FC, Rohs |
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.

Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více