Viking go10 10000mAh Viking go10 je praktická a spolehlivá powerbanka, která kombinuje kapacitu 10000mAh (37Wh), rychlé nabíjení a moderní design. Díky svým kompaktním rozměrům ji snadno schováte do kapsy nebo tašky a budete mít energii k dispozici kdykoli a kdekoli – ať už na...
Kód produktu: VGO10B | EAN: 8595656505563 | Výrobce: VIKING
Viking go10 10000mAh
Viking go10 je praktická a spolehlivá powerbanka, která kombinuje kapacitu 10000mAh (37Wh), rychlé nabíjení a moderní design. Díky svým kompaktním rozměrům ji snadno schováte do kapsy nebo tašky a budete mít energii k dispozici kdykoli a kdekoli – ať už na cestách, při sportu nebo v práci.
Digitální LED displej vám okamžitě ukáže zbývající kapacitu powerbanky, takže máte vždy přehled o stavu nabití. Integrovaná LED svítilna se hodí pro orientaci ve tmě nebo při nouzových situacích.
.jpg)
Klíčové vlastnosti:
.jpg)
Maximální flexibilita - nabíjejte rychle a bez omezení
Powerbanku dobijete přes USB-C, Lightning i Micro USB. Dva USB-A porty zvládnou současně napájet dvě zařízení — skvělé například pro telefon a sluchátka. (Standardní 5V nabíjení)
.jpg)
Obsah balení:
1 ks Powerbanka Viking go10 10000mAh
| Technické specifikace: | |
| Značka: | Viking |
| Model: | VIKING go10 10000mAh |
| Kapacita: | 10000mAh/37Wh |
| Baterie: | polymer lithium battery |
| Rozměr: | 99*62*22mm |
| Váha: | 190g |
| USB 2.0 výstupní napětí/proud: | 5V / 3A |
| USB 2.0 výstupní napětí/proud: | 5V / 3A |
| USB-C vstupní napětí/proud: | DC5V / 2A |
| Lightning vstupní napětí/proud: | DC5V / 2A |
| Micro USB vstupní napětí/proud: | DC5V / 2A |
| Min. počet nabití: | 500x |
| Nabíjecí doba: | cca 4 hod |
| Příslušenství: | micro USB kabel, návod v ČJ |
| LED světlo: | Ano |
| Materiál: | ABS + PC |
| Typy ochran: | Ochrana proti přebití Nadproudová ochrana Přepěťová ochrana Ochranou proti zkratu Tepelná ochrana Ochrana proti samovolnému vybíjení Ochrana proti nebezpečnému vybití Automatická kontrola nabíjecího proudu a napětí |
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.

Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více