NRX je nejvyšší model crossové vidlice od značky SR SUNTOUR. Díky nové odlehčené tlumící jednotce a použitým materiálům konstrukce vidlice je dosaženo finální hmotnosti těsně nad dva kilogramy. Pokud jste majitelem crossového kola a máte rád cykloturistiku, je tento...
Kód produktu: 57036 | EAN: N/A | Výrobce: Suntour
NRX je nejvyšší model crossové vidlice od značky SR SUNTOUR. Díky nové odlehčené tlumící jednotce a použitým materiálům konstrukce vidlice je dosaženo finální hmotnosti těsně nad dva kilogramy.
Pokud jste majitelem crossového kola a máte rád cykloturistiku, je tento model určen přímo vám.
| Výrobce | SR Suntour |
| Model | 2016 |
| Zdvih | 63 mm |
| Barva | černá |
| Lak | mat |
| Pružení | vzduch |
| Tlumení | olejová patrona |
| Vnější nohy | MG |
| Vnitřní nohy | 30 mm, AL 6061 |
| Průměr sloupku | 28,6 mm |
| Délka sloupku | 255 mm |
| Typ sloupku | AHEAD |
| Materiál | CR-MO |
| Korunka | AL 6000 |
| Nastavení komprese | NE |
| Nastavitelný zdvih | NE |
| Nastavení odskoku | ANO |
| Nastavení pružení | tlak vzduchu |
| Uzavírání vidlice | z řidítek hydraulické |
| Osa | 9 mm |
| Brzda | Postmount disc |
| Maximální průměr kotouče | 180 mm |
| Hmotnost | 2040 g |
| Poznámka | možnost servisní úpravy zdvihu na 75 mm |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více