Víceúčelový skládací žebřík, 4x3 příčky, výška až 3,4 metru. Splňuje požadavky evropské normy EN131, nosnost až 150 kg na jednu příčku. Skládá se ze čtyř segmentů spojených pevnými klouby. Všechny spoje mají zámky, které umožňují snadno měnit konfiguraci...
Kód produktu: TO-17704 | EAN: 5906083177040 | Výrobce: VOREL
Víceúčelový skládací žebřík, 4x3 příčky, výška až 3,4 metru.
Splňuje požadavky evropské normy EN131, nosnost až 150 kg na jednu příčku. Skládá se ze čtyř segmentů spojených pevnými klouby. Všechny spoje mají zámky, které umožňují snadno měnit konfiguraci žebříku.
Boky žebříku jsou vyrobeny z ocelových profilů 0,9 mm, které jsou pevnější než hliník stejného provedení. Příčky jsou pak hliníkové o tlouště stěny 1,2 mm a jejich povrchy je protiskluzový. Pro vysokou stabilitu je na každé straně žebříku stabilizátor s gumovými nohami.
Žebřík je po složení vysoký necelý 1 metr, snadno se tak přepravuje nebo skladuje.
Možnosti složení žebříku:
• Rovný žebřík - výška 3,4 metru
• Malířské štafle - výška 1,66 metru
• Lešení (spolu s podlážkami TO-17705) - výška 0,9, šířka 1,4 metru
• Rovný žebřík zalomený „pod okap“ - výška 2,5 metru
• Schodiště - umožňuje různé kombinace pro práci na schodech
| Technická data | |
|---|---|
| počet příček | 12 (4x 3 příčky) |
| výška | max 3,4 metru |
| velikost složený | 93,5 x 34,5 x 27 cm |
| váha | 16 kg |
| nosnost | 150 kg |
| materiál | hliník, ocel |
| barva | stříbrná |
| normy | EN131 |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více