Venkovní solární LED světlo Viking SR83 Viking SR83 je moderní solární LED světlo navržené pro efektivní a bezúdržbové osvětlení venkovních prostor. Nabízí svítivost až 700 lumenů (200 lm horní část, 500 lm dolní část) a přirozenou barevnou teplotu 4000 K. Díky...
Kód produktu: VSR83 | EAN: 8595656503767 | Výrobce: VIKING
Venkovní solární LED světlo Viking SR83
Viking SR83 je moderní solární LED světlo navržené pro efektivní a bezúdržbové osvětlení venkovních prostor. Nabízí svítivost až 700 lumenů (200 lm horní část, 500 lm dolní část) a přirozenou barevnou teplotu 4000 K. Díky čtyřem režimům svícení si snadno přizpůsobíte intenzitu světla podle aktuálních potřeb.
Robustní konstrukce s krytím IP65 a napájení ze solárního panelu dělají z Viking SR83 spolehlivé a úsporné řešení pro osvětlení zahrad, příjezdových cest, teras i dalších ploch kolem domu.

Klíčové vlastnosti:
.jpg)
Moderní osvětlení bez starostí
Viking SR83 představuje skvělou volbu pro všechny, kteří hledají moderní a energeticky úsporné osvětlení venkovních prostor.
Monokrystalický solární panel disponuje výkonem 4,86V/1,5W. Pokud venku panují nevhodné podmínky, světlo Viking SR83 dokáže fungovat až 3 dny.
Venkovní solární LED světlo Viking SR83 je skvělou volbou pro osvětlení zahrady, příjezdové cesty, terasy i vchodových dveří – stylově, úsporně a bez kabelů.
.jpg)
Obsah balení:
1 ks - Venkovní solární LED světlo Viking SR83
1 ks - Instalační sada
| Technické specifikace světla: | |
| Model: | Venkovní solární LED světlo Viking SR83 |
| Svítivost: | 700lm. max (horní 200lm, dolní 500lm) |
| Barva světla: | 4000K, Ra>70 |
| Typ světla: | LED 2835, 8ks (horní 4 ks, dolní 4 ks) |
| Doba osvětlení za nevhodných podmínek: | >3 dní |
| Režim ovládání: |
tlačítko, ON/OFF stisknutím na 1,5s krátkým stisknutím se změní režim osvětlení |
| Režim osvětlení: | M1:25 % do svítání M2:50% do svítání M3:75% do svítání M4:100% do svítání |
| Technologie: | ALS2.3 |
| Ochrana: | IP65 |
| Materiál: | ABS+PC |
| Montážní výška: | 2,5m |
| Oblast pokrytí světla: | 3m2 |
| Rozměry: | 20,8 x 9,4 x 6,5 cm |
| Technické specifikace solárního panelu: | |
| Typ: | Monokrystalický |
| Výkon: | 4,86V/1,5W |
| Technické specifikace baterie: | |
| Typ baterie: | Li-ion |
| Kapacita: | 3,7V/7,4Wh |
| Teplota nabíjení/vybíjení: | 0~45°C/-20~60°C |
| Doba nabíjení: | 7h |
| Účinnost: | 160lm/W |
| Hmotnost celého produktu: | 444g |
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.

Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více