Venkovní solární LED světlo Viking SR15S Viking SR15S přináší stylové a kompaktní řešení pro osvětlení venkovních prostor – ideální volbu pro zahradní nebo příjezdové cesty, schody, zídky či dekorativní prvky na zahradě. Tento nenápadný, ale výkonný model...
Kód produktu: VSR15S | EAN: 8595656503491 | Výrobce: VIKING
Viking SR15S přináší stylové a kompaktní řešení pro osvětlení venkovních prostor – ideální volbu pro zahradní nebo příjezdové cesty, schody, zídky či dekorativní prvky na zahradě.
Tento nenápadný, ale výkonný model poskytuje teplé bílé světlo (3000 K) se svítivostí až 500 lumenů a vysokou barevnou věrností (Ra > 70), čímž účinně osvětlí plochu až 9 m2 a zároveň decentně doplní okolní prostředí.
Viking SR15S je vybaven moderní technologií ALS2.3, která zajišťuje stabilní provoz i za zhoršených světelných podmínek. Díky kompaktním rozměrům jej snadno umístíte i do menších prostor, kde vytvoří efektivní a elegantní světelný prvek.
.jpg)

Viking SR15S je ideální volbou pro každého, kdo hledá spolehlivé a bezúdržbové venkovní osvětlení.
Použitý monokrystalický solární panel disponuje výkonem 4,4 V/1,4 W. Pokud venku panují nevhodné podmínky, světlo Viking SR15S dokáže fungovat až 3 dny. S odolností proti vodě a prachu (IP65) je připraven na jakékoliv venkovní podmínky.
Díky svému minimalistickému designu a pevnému provedení se Viking SR15S perfektně hodí k venkovním schodům, chodníkům, ke vstupům nebo jako doplňkové osvětlení pro zahradní dekorace.
.jpg)
Obsah balení:
1 ks - Venkovní solární LED světlo Viking SR15S
1 ks - Instalační sada
| Technické specifikace světla: | |
| Model: | Venkovní solární LED světlo Viking SR15S |
| Svítivost: | 500 lm |
| Barva světla: | 3000k Ra>70 |
| Typ světla: | LED (OSRAM) 3030, 6ks |
| Doba osvětlení za nevhodných podmínek: | >3 dny |
| Režim ovládání: |
tlačítko, ON/OFF stisknutím na 1,5s krátkým stisknutím se změní režim osvětlení |
| Režim osvětlení: |
M1: 25 % do svítání |
| Technologie: | ALS2.3 |
| Ochrana: | IP65 / IK04 |
| Materiál: | ABS |
| Instalační vzdálenost: | 4m |
| Pokrytí oblasti osvětlení: | 9m2 |
| Rozměry: | 21,5 x 1,3 x 8,5 cm |
| Technické specifikace solárního panelu: | |
| Typ: | Monokrystalický křemík |
| Výkon: | 4.4V/ 1.4W |
| Technické specifikace baterie: | |
| Typ baterie: | Li-ion |
| Kapacita: | 3,7V/7,4Wh, 2000mAh |
| Teplota nabíjení/vybíjení: | -10~55°C/-20~60°C |
| Doba nabíjení: | 7h |
| Účinnost: | 160lm/W |
| Hmotnost celého produktu: | 283g |
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.

Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více