Venkovní solární LED světlo Viking SR10L Moderní solární LED světlo Viking SR10L kombinuje elegantní design, energetickou úspornost a vysokou spolehlivost. Je ideální pro nasvícení cest, chodníků, zahrad či okolí domu. S maximální svítivostí 350 lm a teplotou světla 4000 K...
Kód produktu: VSR10L | EAN: 8595656503774 | Výrobce: VIKING
Venkovní solární LED světlo Viking SR10L
Moderní solární LED světlo Viking SR10L kombinuje elegantní design, energetickou úspornost a vysokou spolehlivost. Je ideální pro nasvícení cest, chodníků, zahrad či okolí domu. S maximální svítivostí 350 lm a teplotou světla 4000 K poskytuje příjemné a rovnoměrné osvětlení s vysokou barevnou věrností (Ra80).
Ovládání je velmi jednoduché pomocí jednoho tlačítka – dlouhý stisk slouží k zapnutí nebo vypnutí, krátkým stiskem pak můžete vybírat ze čtyř režimů intenzity osvětlení. Díky odolné konstrukci a stupni krytí IP54 je světlo vhodné i do náročnějších venkovních podmínek.
Světlo je uchyceno na nastavitelné tyči, kterou jednoduše rozložíte na dvě části a snadno tak upravíte jeho výšku přesně podle potřeby. Navíc ho lze používat i samostatně.
.jpg)
.jpg)
Stylové a bezúdržbové venkovní osvětlení
Viking SR10L je ideální volbou pro ty, kteří hledají stylové a úsporné venkovní osvětlení. Solární napájení a snadná instalace bez kabelů dělají ze světla Viking SR10L praktické řešení pro osvětlení různých venkovních prostor.
Kvalitní monokrystalický solární panel s výkonem 4,86 V/2 W umožňuje efektivní nabíjení. Za nepříznivých podmínek světlo Viking SR10W vydrží svítit až 10 dní.
Venkovní solární LED světlo Viking SR10L se skvěle hodí na zahrady, příjezdové cesty, terasy a vchodové prostory.
.jpg)
Obsah balení:
1 ks - Venkovní solární LED světlo Viking SR10L
1 ks - Podstavec
2 ks - Nosná tyč
1 ks - Instalační sada
| Technické specifikace světla: | |
| Model: | Venkovní solární LED světlo Viking SR10L |
| Svítivost: | 350 lm |
| Barva světla: | 4000K, Ra80 |
| Doba osvětlení za nevhodných podmínek: | >10 dní |
| Režim ovládání: |
tlačítko, ON/OFF stisknutím na 1,5s krátkým stisknutím se změní režim osvětlení |
| Režim osvětlení: | M1:25 % do svítání M2:50% do svítání M3:75% do svítání M4:100% do svítání |
| Technologie: | ALS2.3 |
| Ochrana: | IP54 |
| Materiál: | ABS+PET |
| Rozměry samotného světla: | 19,6 x 20,5 x 25,5 cm |
| Rozměry světla při montáži na dvě tyče: | 19,6 x 20,5 x100,4cm |
| Rozměry světla při montáži na jednu tyč: | 19,6 x 20,5 x 56,8 cm |
| Technické specifikace solárního panelu: | |
| Typ: | Monokrystalický |
| Výkon: | 4,86V/2W |
| Technické specifikace baterie: | |
| Typ baterie: | Li-ion |
| Kapacita: | 3,7V/7,4Wh |
| Teplota nabíjení/vybíjení: | 0~45°C/-20~60°C |
| Účinnost: | 110lm/W |
| Hmotnost celého produktu(dvě tyče): | 1389g |
| Hmotnost celého produktu(tyč): | 1187g |
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.

Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více