Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR25 Vybavte venkovní prostory svého domova nebo pozemku efektivním a úsporným solárním LED světlem s PIR senzorem. Viking SR25 poskytuje jasné osvětlení (4000 K) s vysokou barevnou přesností a svítivostí až 1000 lm. Podle...
Kód produktu: VSR25 | EAN: 8595656504702 | Výrobce: VIKING
Vybavte venkovní prostory svého domova nebo pozemku efektivním a úsporným solárním LED světlem s PIR senzorem. Viking SR25 poskytuje jasné osvětlení (4000 K) s vysokou barevnou přesností a svítivostí až 1000 lm. Podle potřeby si můžete vybrat ze čtyř režimů svícení.
PIR senzor s úhlem detekce 120° má dosah až 5 metrů. Jakmile bude detekován pohyb, světlo se automaticky rozsvítí. Moderní a výkonný monokrystalický solární panel poskytuje vysoký nabíjecí výkon. Viking SR25 disponuje robustním provedením s certifikovaným stupněm odolnosti IP54.

Klíčové vlastnosti:

Moderní a ekologické osvětlení
Viking SR25 představuje skvělou volbu pro všechny, kteří hledají moderní a energeticky úsporné osvětlení venkovních prostor. LED světlo jednoduše připevníte na vámi zvolené místo a díky solárnímu napájení bude osvětlení Viking SR25 bezúdržbové.
Použitý monokrystalický solární panel disponuje výkonem 4,86 V/2 W. Pokud venku panují nevhodné podmínky, světlo Viking SR25 dokáže fungovat až 10 dalších dnů.
Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR25 je ideální pro použití na zahradě, příjezdové cestě, terase nebo u vchodových dveří.

Obsah balení:
1 ks - Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR25
| Technické specifikace světla: | |
| Model: | Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR25 |
| Svítivost: | 1000 lm |
| Barva světla: | 4000K, Ra>70 |
| Typ světla: | LED 2835, 21ks |
| Doba osvětlení za nevhodných podmínek: | >10 dní |
| Režim ovládání: |
tlačítko, ON/OFF stisknutím na 1,5s krátkým stisknutím se změní režim osvětlení |
| Režim osvětlení: | M1:25 % do svítání M2:10% + PIR (30S) do svítání M3:0%+PIR(30S) do svítání M4:100% do svítání |
| Indikace režimu: |
Při změně režimu osvětlení bliká indikátor světla podle daného režimu: M1: 1, M2: 2, M3: 3, M4: 4 |
| Technologie: | ALS2.3 |
| Ochrana: | IP54 |
| Materiál: | ABS+PC |
| Montážní výška: | 2,5-3m |
| PIR : | 120°, 5m.Max |
| Rozměry: | 15,7 x 4,9 x 15 cm |
| Technické specifikace solárního panelu: | |
| Typ: | Monokrystalický |
| Výkon: | 4,86V/2W |
| Technické specifikace baterie: | |
| Typ baterie: | Li-ion |
| Kapacita: | 3,7V/7,4Wh |
| Teplota nabíjení/vybíjení: | 0~45°C/-20~60°C |
| Doba nabíjení: | 5h |
| Účinnost: | 160lm/W |
| Hmotnost celého produktu: | 400g |
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.

Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více