Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem VIKING S282 Solární LED světlo s pohybovým senzorem a s 282 LED diodami se svítivostí 2600lm je ideální k osvětlení venkovních prostor bez možnosti připojení k elektrické síti, jako je např. zahrada, vstup...
Kód produktu: S282 | EAN: 8595656509127 | Výrobce: VIKING
Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem VIKING S282
Solární LED světlo s pohybovým senzorem a s 282 LED diodami se svítivostí 2600lm je ideální k osvětlení venkovních prostor bez možnosti připojení k elektrické síti, jako je např. zahrada, vstup do domu atd. Díky solárnímu napájení je LED světlo zcela soběstačné a nezávislé na napájení z elektrické sítě. Jeho instalace je velice jednoduchá. Jste schopni osvětlit jakékoliv prostory za několik okamžiků a bez další potřeby kabeláže.

Baterie v solárním světle poskytuje dostatečný výkon pro celonoční osvětlení. Doba svitu záleží na intenzitě světla. Podle vybraného světelného režimu vám LED světlo vydrží svítit 8-12 hodin. Vestavěný pohybový senzor detekuje pohyb v rozmezí od 3 do 5 m v pozorovacím úhlu 120° a zároveň dokáže rozpoznat falešný pohyb (pohyb větví, vítr, atd.)

Další výhodou, kromě jednoduché montáže a mobility, je individuální nastavení intenzity osvětlení dle aktuální potřeby. Rozptyl světla je až do 270° ! Odolnost proti dešti a vodě IP65 chrání světlo před přírodními vlivy, jako je déšť, stříkající voda, prudký vítr s deštěm, sníh atd. Světlo vám osvětlí cestu za každého počasí.

Klíčové vlastnosti:

| Technické specifikace | |
| Označení | VIKING S282 |
| Solární panel: | 2W |
| Svítivost: | 2600lm |
| Počet LED: | 282ks |
| Typ baterie: | Li-ion baterie 2200mAh/3,7V |
| Stupeň ochrany: | IP65 (platí pouze v případě, že jsou všechny vstupní i výstupní konektory zakryté např. silikonovým ochranným krytem) |
| Rozptyl světla: | 270° |
| Senzor pohybu: | 120° |
| Režimy: | plné světlo se senzorem, tlumené světlo + plné světlo se senzorem, stálé tlumené světlo |
| Rozměr světla: | 180 x 100 x 90 mm |
| Certifikace: | CE, RoHS, FCC |
| Velikost balení: | 182 x 95 x 65 mm |
| Hmotnost produktu: | 230g |
| Nabíjecí čas: | cca 8h |
| Materiál: | ABS+PC |
| Barva světla: | bílá, 6000K |

Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.

Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více