Set domácího zvonku se 4 Mpix kamerou. Venkovní jednotka je doplněna o IR přísvit, tlačítko zvonku, reproduktor, mikrofon. Kamera detekuje osoby, vozidla, balíky. Lokální záznam na SD kartu, připojení dual Wi-Fi 6 na 2.4 a 5 GHz, napájení z integrované baterie 10 000 mAh nebo...
Kód produktu: 2602-067 | EAN: 6937552437685 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | IP venkovní jednotka |
| Komunikační protokol | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| WiFi | 2.4 GHz a 5 GHz |
| Kamera | 1/3.11" CMOS |
| Úhel záběru | H:180°,V:180° |
| Počet zvonkových tlačítek | 1 |
| SD karta | Micro SD card (support max. 512 GB) |
| Napájení | venkovní jednotka: Battery 36Wh/Capacity 10000mAh, dobíjení (5 VDC±5%, 2 A) nebo trvalé napájení (12–24 VDC/8–24 VAC, 1 A). vnitřní reproduktor: 100V-240V AC, 50/60 Hz/max.3 W |
| Materiál | plast |
| Barva | černá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více