Tato baterie je výbornou volbou pro provoz fotopastí. Baterie VARTA ULTRA Lithium splňují požadavky nejvyšší kvality a výkonu ve všech oblastech. Je perfektním řešením pro energeticky náročné přístroje, jako jsou fotopasti, digitální...
Kód produktu: LIBATAA | EAN: 4008496680474 | Výrobce: VARTA
Tato baterie je výbornou volbou pro provoz fotopastí.
PARAMETRY
| Typ baterie: | AA, Mignon |
| Napětí: | 1,5 V |
| Baterie: | Lithium |
| Výška: | 50,5 mm |
| Průměr: | 14,5 mm |
| Hmotnost: | 14,5 g |
| Označení IEC: | FR14505 |
| Možnost dobíjení | NE |
UPOZORNĚNÍ
*Uvedená cena je za 1ks.
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více