Vanová baterie MIXXUS SUS-142 (EURO)Vanová baterie MIXXUS SUS-142 (EURO) představuje spolehlivou a stylovou volbu pro moderní koupelny. Její hladké linie a decentní matný povrch dodávají prostoru nádech luxusu bez okázalosti. Tělo baterie je vyrobeno z vysoce kvalitní mosazi, slitiny...
Kód produktu: SUS-142(EURO) | Výrobce:
Vanová baterie MIXXUS SUS-142 (EURO)
Vanová baterie MIXXUS SUS-142 (EURO) představuje spolehlivou a stylovou volbu pro moderní koupelny. Její hladké linie a decentní matný povrch dodávají prostoru nádech luxusu bez okázalosti. Tělo baterie je vyrobeno z vysoce kvalitní mosazi, slitiny zinku, mědi a dalších kovů, která vyniká pevností, trvanlivostí a odolností vůči korozi. Díky tomu si zachovává svůj vzhled i funkčnost po dlouhá léta používání. Uzavírací mechanismus tvoří keramická kartuše Sedal, zajišťující plynulé ovládání teploty i průtoku vody. V případě potřeby ji lze jednoduše vyměnit.
| Barva | Nerez |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ovládání | Jednopákové |
| Materiál | Nerezová ocel SUS304 |
| Uzavírací prvek | Kartuše |
| Hmotnost | 1,700 kg |
| Balení | 0,058 kg |
| Značka | Mixxus |
| Minimální teplota vody | 5 °C |
| Maximální teplota vody | 90 °C |
| Max. rozídl v tlaku mezi teplou a studenou vodou | 1,5 bar |
| Výtokové ramínko | Otočné |
| Maximální tlak | 10 bar |
| Minimální tlak | 0,5 bar |
| Délka výtoku | 130 mm |
| Obsah balení | Sprchová hadice 150 cm, ruční sprchová hlavice – rozměry 10 × 22 cm, držák na sprchovou hlavici, aérator, excentrické přípojky, krycí rozetky, těsnění |
| Délka | 200 m |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více