Vanová baterie MIXXUS SUS-006 (EURO)Vanová baterie MIXXUS SUS-006 (EURO) MI2825 je elegantní a praktickou volbou pro každou koupelnu, která vyžaduje kombinaci funkčnosti, odolnosti a moderního vzhledu. Tělo baterie je vyrobeno z kvalitní mosazi, která zaručuje vysokou pevnost, odolnost...
Kód produktu: SUS-006(EURO) | Výrobce:
Vanová baterie MIXXUS SUS-006 (EURO)
Vanová baterie MIXXUS SUS-006 (EURO) MI2825 je elegantní a praktickou volbou pro každou koupelnu, která vyžaduje kombinaci funkčnosti, odolnosti a moderního vzhledu. Tělo baterie je vyrobeno z kvalitní mosazi, která zaručuje vysokou pevnost, odolnost vůči korozi a dlouhou životnost. Povrch je bez speciálního povlaku, což ocení ti, kdo upřednostňují přirozený kovový vzhled. Jednopákové ovládání usnadňuje regulaci teploty i průtoku vody. Srdcem mechanismu je keramická kartuše Sedal, kterou lze v případě potřeby snadno vyměnit.
| Barva | Nerez |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ovládání | Jednopákové |
| Materiál | Nerezová ocel SUS304 |
| Uzavírací prvek | Kartuše |
| Hmotnost | 1,810 kg |
| Balení | 0,073 kg |
| Značka | Mixxus |
| Minimální teplota vody | 5 °C |
| Maximální teplota vody | 90 °C |
| Max. rozídl v tlaku mezi teplou a studenou vodou | 1,5 bar |
| Výtokové ramínko | Otočné |
| Maximální tlak | 10 bar |
| Minimální tlak | 0,5 bar |
| Délka výtoku | 300 mm |
| Obsah balení | Sprchová hadice 150 cm, ruční sprchová hlavice – Ø 10 cm, délka 21 cm, držák na sprchovou hlavici, aérator, excentrické přípojky, krycí rozetky, těsnění |
| Délka | 360 m |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více