Pokud máte rádi koupel ve vaně, ale ostatní členové rodiny preferují sprchu, je tento model ideální volbou. V rodinách s dětmi často vadí výtoková trubice, která překáží při „plusknutí“ ve vaně – ona baterie tento problém elegantně řeší.Pokud máte rádi koupel ve...
Kód produktu: NIKAS 009 (EURO) | Výrobce:
Pokud máte rádi koupel ve vaně, ale ostatní členové rodiny preferují sprchu, je tento model ideální volbou. V rodinách s dětmi často vadí výtoková trubice, která překáží při „plusknutí“ ve vaně – ona baterie tento problém elegantně řeší.
Pokud máte rádi koupel ve vaně, ale ostatní členové rodiny preferují sprchu, je tento model ideální volbou. V rodinách s dětmi často vadí výtoková trubice, která překáží při „plusknutí“ ve vaně – ona baterie tento problém elegantně řeší. Výhody baterií Haiba: - Materiál těla – mosaz kategorie A. Vysokou kvalitu zajišťují pevné a odolné materiály. Obsah mědi v mosazi je 60 %. - Použité materiály a technologie jsou bezpečné pro člověka a přispívají k ochraně životního prostředí. - Vícevrstvá chromová povrchová úprava odolná proti poškrábání a vysokému opotřebení poskytuje dokonalý zrcadlový lesk a chrání proti usazování nečistot. - Perlator funguje jako kompenzátor konstantního průtoku vody. U běžných perlátorů roste průtok se zvyšujícím se tlakem, zatímco naše perlátory při tlaku nad 0,14 MPa udržují konstantní průtok a šetří tak více než 30 % vody.
| Materiál | Mosaz |
| Minimální tlak | 0,5 bar |
| Maximální teplota vody | 90 °C |
| Minimální teplota vody | 5 °C |
| Ovládání | Jendopákové |
| Výbavá termostatem | Ne |
| Pracovní tlak | 1-5 |
| Max. rozídl v tlaku mezi teplou a studenou vodou | 1,5 bar |
| Barva | Chromová |
| Maximální tlak | 10 bar |
| Obsah balení | Sprchová hadice 150 cm, ruční sprchová hlavice 5 režimů, držák na sprchovou hlavici, excentrické přípojky, krycí rozetky, těsnění, návod a záruční list |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Celková délka | 170 cm |
| Délka výtoku | 110 mm |
| Hmotnost | 1,644 kg |
| Balení | 0,250 kg |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více