Baterie Mixxus Kubus 022 (3-otvorová) je vyrobena z vysoce kvalitní mosazi, která zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost.Baterie Mixxus Kubus 022 (3-otvorová) je vyrobena z vysoce kvalitní mosazi, která zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost. Chromovaný povrch výrobku nejen...
Kód produktu: KUBUS 022 (3-HOLE) | Výrobce:
Baterie Mixxus Kubus 022 (3-otvorová) je vyrobena z vysoce kvalitní mosazi, která zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost.
Baterie Mixxus Kubus 022 (3-otvorová) je vyrobena z vysoce kvalitní mosazi, která zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost. Chromovaný povrch výrobku nejen dodává elegantní vzhled, ale také chrání před korozí a nečistotami, takže je údržba jednoduchá a rychlá. Systém flexibilních přívodních hadic umožňuje bezproblémovou a rychlou instalaci na vanu. Jednoruční ovládání zaručuje snadné a intuitivní nastavení teploty i průtoku vody. Baterie je uzpůsobena pro provoz od minimálního tlaku 0,5 bar do maximálních 10 bar, což ji činí univerzální pro různé vodovodní sítě. Maximální teplota vody, kterou může baterie bezpečně zpracovat, je 90 °C, což poskytuje komfortní podmínky při napouštění vany.
| Materiál | Mosaz |
| Maximální teplota vody | 90 °C |
| Minimální teplota vody | 5 °C |
| Ovládání | Jendopákové |
| Výbavá termostatem | Ne |
| Pracovní tlak | 1-5 |
| Max. rozídl v tlaku mezi teplou a studenou vodou | 1,5 bar |
| Barva | Chromová |
| Maximální tlak | 10 bar |
| Obsah balení | Připojovací hadičky, perlátor, ruční sprcha |
| Hmotnost | 2,820 kg |
| Balení | 0,500 kg |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více