Vanová baterie Mixxus Kubus 009 EURO Black kombinuje nadčasový design s praktickou funkcionalitou pro vaši koupelnu.Vanová baterie Mixxus Kubus 009 EURO Black kombinuje nadčasový design s praktickou funkcionalitou pro vaši koupelnu. Hlavní výhody - Elegantní matné černé povrchové...
Kód produktu: KUBUS 009 (EURO) BLACK | Výrobce:
Vanová baterie Mixxus Kubus 009 EURO Black kombinuje nadčasový design s praktickou funkcionalitou pro vaši koupelnu.
Vanová baterie Mixxus Kubus 009 EURO Black kombinuje nadčasový design s praktickou funkcionalitou pro vaši koupelnu. Hlavní výhody - Elegantní matné černé povrchové provedení podtrhuje luxusní vzhled - Tělo z kvalitní mosazi pro dlouhou životnost a odolnost proti korozi - Plynulé ovládání teploty a průtoku vody díky keramické kartuši Sedal 35 mm ze Španělska - Integrovaný perlátor Neoperl pro úsporu vody bez ztráty komfortu - Snadná instalace – všechny potřebné montážní součásti v balení - Systém úspory vody pomáhá snížit spotřebu a šetří vaše výdaje
| Materiál | Mosaz |
| Minimální tlak | 0,5 bar |
| Maximální teplota vody | 90 °C |
| Minimální teplota vody | 5 °C |
| Ovládání | Jednopákové |
| Pracovní tlak | 1-5 |
| Max. rozídl v tlaku mezi teplou a studenou vodou | 1,5 bar |
| Barva | Matná černá |
| Maximální tlak | 10 bar |
| Obsah balení | Sprchová hadice 150 cm, ruční sprchová hlavice 5 režimů rozměru 10x23 cm, držák na sprchovou hlavici, excentrické přípojky, krycí rozetky, těsnění, návod a záruční list |
| Uzavírací prvek | Kartuš |
| Celková délka | 180 cm |
| Délka výtoku | 120 mm |
| Hmotnost | 2,126 kg |
| Balení | 0,250 kg |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více