Objevte ideální kombinaci praktičnosti, spolehlivosti a moderní estetiky s vanovou baterií Mixxus Kubus 009 Euro.Objevte ideální kombinaci praktičnosti, spolehlivosti a moderní estetiky s vanovou baterií Mixxus Kubus 009 Euro. Tento produkt vám umožní pohodlně regulovat teplotu,...
Kód produktu: KUBUS 009 (EURO) | Výrobce:
Objevte ideální kombinaci praktičnosti, spolehlivosti a moderní estetiky s vanovou baterií Mixxus Kubus 009 Euro.
Objevte ideální kombinaci praktičnosti, spolehlivosti a moderní estetiky s vanovou baterií Mixxus Kubus 009 Euro. Tento produkt vám umožní pohodlně regulovat teplotu, průtok a přepínat výtok vody mezi klasickou vanovou hubicí a ruční sprchou. Tělo baterie je vyrobeno z mosazi CW617N, která zaručuje dlouhou životnost a odolnost proti korozi. Povrchová úprava v chromu podtrhuje elegantní vzhled a usnadňuje čištění. Keramická kartuše o průměru 35 mm poskytuje mimořádně plynulé a přesné ovládání průtoku i teploty vody.
| Materiál | Mosaz |
| Maximální teplota vody | 90 °C |
| Minimální teplota vody | 5 °C |
| Ovládání | Jendopákové |
| Výbavá termostatem | Ne |
| Pracovní tlak | 1-5 |
| Max. rozídl v tlaku mezi teplou a studenou vodou | 1,5 bar |
| Barva | Chromová |
| Maximální tlak | 10 bar |
| Obsah balení | Sprchová hadice 150 cm, ruční sprchová hlavice (7х23 cm), držák na sprchovou hlavici, excentrické přípojky, krycí rozetky, těsnění, záruční list |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Délka výtoku | 120 mm |
| Celková délka | 180 cm |
| Hmotnost | 2,031 kg |
| Balení | 0,250 kg |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více