Poznejte spojení moderního designu a vysoké funkčnosti vanovou baterií Mixxus Kubus 003 v nenapodobitelném chromovém provedení. Poznejte spojení moderního designu a vysoké funkčnosti vanovou baterií Mixxus Kubus 003 v nenapodobitelném matném zlatavém provedení. Tělo baterie je...
Kód produktu: KUBUS 003 | Výrobce:
Poznejte spojení moderního designu a vysoké funkčnosti vanovou baterií Mixxus Kubus 003 v nenapodobitelném chromovém provedení.
Poznejte spojení moderního designu a vysoké funkčnosti vanovou baterií Mixxus Kubus 003 v nenapodobitelném matném zlatavém provedení. Tělo baterie je vyrobeno z odolné mosazi, která zajišťuje dlouhou životnost a odolnost proti korozi. Chromové povrchové pokrytí nejen podtrhuje exkluzivní vzhled, ale také usnadňuje údržbu bez zanechání otisků. Jednopákové ovládání umožňuje snadné a přesné nastavení poměru teplé a studené vody, což zaručuje komfortní použití v širokém spektru tlakových podmínek. Keramická kartuše o průměru 35 mm poskytuje spolehlivou a hladkou regulaci průtoku vody
| Materiál | Mosaz |
| Maximální teplota vody | 90 °C |
| Minimální teplota vody | 5 °C |
| Ovládání | Jendopákové |
| Výbavá termostatem | Ne |
| Pracovní tlak | 1-5 |
| Max. rozídl v tlaku mezi teplou a studenou vodou | 1,5 bar |
| Barva | Chromová |
| Maximální tlak | 10 bar |
| Obsah balení | Sprchová hadice 150 cm, ruční sprchová hlavice (7х22 cm), držák na sprchovou hlavici, excentrické přípojky, krycí rozetky, těsnění, perlátor |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Délka hadice | 150 cm |
| Celková délka | 130 cm |
| Hmotnost | 1,675 kg |
| Balení | 0,200 kg |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více