Nástěnná vanová baterie Mixxus Dominox 142 Euro propojuje elegantní retro design s moderními technologiemi.Nástěnná vanová baterie Mixxus Dominox 142 Euro propojuje elegantní retro design s moderními technologiemi. Je vyrobena z pevné mosazi a opatřena bronzovým povlakem, díky...
Kód produktu: DOMINOX 142 (EURO) | Výrobce:
Nástěnná vanová baterie Mixxus Dominox 142 Euro propojuje elegantní retro design s moderními technologiemi.
Nástěnná vanová baterie Mixxus Dominox 142 Euro propojuje elegantní retro design s moderními technologiemi. Je vyrobena z pevné mosazi a opatřena bronzovým povlakem, díky čemuž je nejen praktická, ale i stylovým doplňkem vaší koupelny. Dvouventilová konstrukce umožňuje přesné nastavení teploty i průtoku vody. Hlavní vlastnosti - Materiál těla: mosaz — trvanlivý a odolný vůči korozi. - Povrchová úprava: efektivní chromový povlak. - Montáž: nástěnná instalace. - Ovládání: dvouventilový mechanismus s keramickými kartyšemi. - Typ výtoku: litý. - Pracovní tlak: 1 – 5 bar. - Rozsah teploty vody: 5 °C – 90 °C.
| Materiál | Mosaz |
| Minimální tlak | 0,5 bar |
| Maximální teplota vody | 90 °C |
| Minimální teplota vody | 5 °C |
| Ovládání | Dvouventilové |
| Pracovní tlak | 1-5 |
| Max. rozídl v tlaku mezi teplou a studenou vodou | 1,5 bar |
| Barva | Chromová |
| Maximální tlak | 10 bar |
| Obsah balení | Sprchová hadice 150 cm, ruční sprchová hlavice 5 režimů rozměru 8x20 cm, držák na sprchovou hlavici, excentrické přípojky, krycí rozetky, těsnění, návod a záruční list |
| Velikost kuželky | 1/2 |
| Celková délka | 160 cm |
| Délka výtoku | 100 mm |
| Typ kuželky | keramická polootočná (180°) |
| Hmotnost | 2,275 kg |
| Balení | 0,200 kg |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více