Vanová baterie MIXXUS PREMIUM ALEX 009 (EURO) WHITE-CHROME, bílý-chrom je moderní jednopáková baterie, která spojuje funkčnost s elegantním designem v kombinaci bílé a chromu.Vanová baterie MIXXUS PREMIUM ALEX 009 (EURO) WHITE-CHROME, bílý-chrom je moderní jednopáková baterie,...
Kód produktu: ALEX 009 (EURO) WHITE-CHROME | Výrobce:
Vanová baterie MIXXUS PREMIUM ALEX 009 (EURO) WHITE-CHROME, bílý-chrom je moderní jednopáková baterie, která spojuje funkčnost s elegantním designem v kombinaci bílé a chromu.
Vanová baterie MIXXUS PREMIUM ALEX 009 (EURO) WHITE-CHROME, bílý-chrom je moderní jednopáková baterie, která spojuje funkčnost s elegantním designem v kombinaci bílé a chromu. Díky kompaktnímu provedení s krátkým litým výtokem je ideální volbou pro vany i menší koupelny, kde je důležitá praktičnost i estetika. Tělo baterie je vyrobeno z kvalitní mosazi odolné proti korozi a teplotním výkyvům, což zaručuje dlouhou životnost. Keramická kartuše Ø35 mm umožňuje plynulou a přesnou regulaci teploty a průtoku vody. EURO přepínač zajišťuje snadné přepnutí mezi napouštěním vany a sprchovým režimem. Litý výtok zvyšuje spolehlivost konstrukce a minimalizuje riziko úniku vody. Součástí balení je sprchová hadice, ruční sprchová hlavice s více režimy, držák sprchy, excentry, krycí rozety a těsnění pro snadnou instalaci. Standardní rozteč připojení je 150 mm. • Mosazné tělo – pevnost a dlouhá životnost • Keramická kartuše Ø35 mm – plynulá regulace vody • EURO přepínač – pohodlné přepnutí vana / sprcha • Bílo-chromové provedení – elegantní a moderní vzhled • Krátký litý výtok – kompaktní a spolehlivé řešení • Kompletní instalační sada – připraveno k montáži • Rozteč 150 mm – standardní připojení
| Materiál | Mosaz |
| Minimální tlak | 0,5 bar |
| Maximální teplota vody | 90 °C |
| Minimální teplota vody | 5 °C |
| Ovládání | Jednopákové |
| Pracovní tlak | 1-5 |
| Max. rozídl v tlaku mezi teplou a studenou vodou | 1,5 bar |
| Barva | Matná bílá/chromová |
| Maximální tlak | 10 bar |
| Obsah balení | Perlátor Neoperl, připojovací hadičky, montážní prvek, gumové těsnění |
| Uzavírací prvek | Kartuš |
| Délka výtoku | 140 mm |
| Průměr kartuše | 26 mm |
| Vlastnosti | Dlouhý výtok |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více