Vanová baterie Mixxus Alex 009 BLACK EURO je moderní a výrazný černý vanový kohoutek s krátkým (středním) litým výtokem.Vanová baterie Mixxus Alex 009 BLACK EURO je moderní a výrazný černý vanový kohoutek s krátkým (středním) litým výtokem. Klíčové vlastnosti -...
Kód produktu: ALEX 009 (EURO) BLACK | Výrobce:
Vanová baterie Mixxus Alex 009 BLACK EURO je moderní a výrazný černý vanový kohoutek s krátkým (středním) litým výtokem.
Vanová baterie Mixxus Alex 009 BLACK EURO je moderní a výrazný černý vanový kohoutek s krátkým (středním) litým výtokem. Klíčové vlastnosti - Materiál těla: vysoce kvalitní mosaz - Výtok: krátký (střední) litý nosík s prodlouženou délkou - Aerátor: zkosený aerátor pro snadné naplňování jakýchkoliv nádob - Design: elegantní černé provedení vhodné pro různé koupelnové styly
| Materiál | Mosaz |
| Minimální tlak | 0,5 bar |
| Maximální teplota vody | 90 °C |
| Minimální teplota vody | 5 °C |
| Ovládání | Jednopákové |
| Pracovní tlak | 1-5 |
| Max. rozídl v tlaku mezi teplou a studenou vodou | 1,5 bar |
| Barva | Matná černá |
| Maximální tlak | 10 bar |
| Obsah balení | Sprchová hadice 150 cm, ruční sprchová hlavice, držák na sprchovou hlavici, excentrické přípojky, krycí rozetky, těsnění |
| Uzavírací prvek | Kartuš |
| Celková délka | 200 cm |
| Délka výtoku | 120 mm |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost | 1,969 kg |
| Balení | 0,250 kg |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více