Vanová baterie MIXXUS KUB-009 (EURO)Vanová baterie MIXXUS KUB-009 představuje spojení elegantního designu, vysoké odolnosti a praktického provedení. Vyrobena z kvalitní nerezové oceli SUS304, nabízí mimořádnou odolnost vůči korozivním vlivům i extrémním teplotám, a tím...
Kód produktu: KUB-009 (EURO) | Výrobce:
Vanová baterie MIXXUS KUB-009 (EURO)
Vanová baterie MIXXUS KUB-009 představuje spojení elegantního designu, vysoké odolnosti a praktického provedení. Vyrobena z kvalitní nerezové oceli SUS304, nabízí mimořádnou odolnost vůči korozivním vlivům i extrémním teplotám, a tím zaručuje dlouhou životnost.
| Barva | Nerez |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ovládání | Jednopákové |
| Materiál | Nerezová ocel SUS304 |
| Uzavírací prvek | Kartuše |
| Hmotnost | 2,380 kg |
| Balení | 0,090 kg |
| Značka | Mixxus |
| Druh výrobku | Vanové baterie s kratkým výtokem |
| Pracovní tlak | 1-5 |
| Minimální teplota vody | 5 °C |
| Maximální teplota vody | 90 °C |
| Obsah balení | Sprchová hadice 150 cm, ruční sprchová hlavice 8х22 cm, držák na sprchovou hlavici, excentrické přípojky, krycí rozetky, těsnění |
| Délka výtoku | 110 mm |
| Délka | 180 m |
| Výtokové ramínko | Otočné |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více