100V mono zesilovač s možností nízkoimpedančního zapojení. Má 3x MIC vstup (jack6,3mm, MIC2 a MIC3 mají sdílené vstupy s linkovými RCA), 2x stereo AUX vstup (RCA), EMC vstup (2x jack6,3mm) a 1x stereo AUX výstup (RCA). MIC1 a EMC vstup obsahují paging. Zesilovač má 2-pásmové...
Kód produktu: 18-1-2037 | EAN: 3760020708696 | Výrobce: BST
Korekce basy/výšky: +/- 10dB (100Hz / 10000Hz)
| Frekv. rozsah | 100-18000 Hz |
| Provedení | 100 V |
| Vnější rozměry | 482x88x345 mm |
| Výkon RMS | 120 W |
| Napájení | 230V AC / 50Hz |
| Celková hmotnost | 13.0000 kg |
| SICA | Lotronic Belgique, Rue F. Englert 17 Bt2 1480 Tubize, Belgium |
| Název a adresa výrobce | Lotronic Belgique, Rue F. Englert 17 Bt2 1480 Tubize, Belgium |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více