Víceúčelová ostřička GÜDE, určená k ostření nožů (nůžek), broušení břitů, sekáčů, hoblovacích nožů nebo ostření špiček spirálových vrtáků. Vybavení - funkce•...
Kód produktu: 94102 | EAN: 4015671941022 | Výrobce: GÜDE
Víceúčelová ostřička GÜDE, určená k ostření nožů (nůžek), broušení břitů, sekáčů, hoblovacích nožů nebo ostření špiček spirálových vrtáků.
Vybavení - funkce
• přesné ostření vrtáků (vhodné pro vrtáky o Ø 3-13 mm)
• diamantový kotouč (51 mm)
• adaptéry pro ostření nožů (nůžek) s rovnými břity nebo broušení břitů sekáčů, dlát, hoblovacích nožů, špachtlí
| Typ pohonu | elektrický |
| Síťové napětí | 230 V |
| Frekvence | 50Hz |
| Výkon motoru (P1) | 65 W |
| Maximální otáčky | 6700 min-¹ |
| Typ kotouče | diamantový |
| Průměr kotouče | 51 mm |
| Šířka nože | 6-51 mm |
| Délka | 200 mm |
| Šířka | 154 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hmotnost | 1,53 kg |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více