Víceúčelová ostřička GÜDE, určená k ostření nožů, nůžek, broušení břitů dlát, sekáčů, hoblovacích nožů nebo ostření špiček spirálových vrtáků. Vybavení -...
Kód produktu: 94106 | EAN: 4015671941060 | Výrobce: GÜDE
Víceúčelová ostřička GÜDE, určená k ostření nožů, nůžek, broušení břitů dlát, sekáčů, hoblovacích nožů nebo ostření špiček spirálových vrtáků.
Vybavení - funkce
• univerzální pohonná jednotka se 3 samostatnými adaptéry
• brusný kotouč zrnitosti K60
• rychloupínací systém SDS
| Typ pohonu | elektrický |
| Síťové napětí | 230 V |
| Frekvence | 50Hz |
| Výkon motoru (P1) | 110 W |
| Maximální otáčky | 1500 min-¹ |
| Délka přípojného kabelu | 200 cm |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB (A) |
| Délka | 290 mm |
| Šířka | 130 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hmotnost | 2 kg |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více