Vanová baterie se sprškou Mixxus Germes 001-SH je pokryta chromem, její korpus je z lité mosazi a páka je rovněž mosazná.Vanová baterie se sprškou Mixxus Germes 001-SH je pokryta chromem, její korpus je z lité mosazi a páka je rovněž mosazná. Výpusť je pevná, neotočná a...
Kód produktu: GERMES 001-SH | Výrobce:
Vanová baterie se sprškou Mixxus Germes 001-SH je pokryta chromem, její korpus je z lité mosazi a páka je rovněž mosazná.
Vanová baterie se sprškou Mixxus Germes 001-SH je pokryta chromem, její korpus je z lité mosazi a páka je rovněž mosazná. Výpusť je pevná, neotočná a vyrobena z mosazi. Španělská keramická kartuše Sedal o průměru 40 mm zajišťuje dlouhou životnost a precizní ovládání průtoku i teploty vody. Baterie v monolitickém provedení jsou spolehlivější než modely s otočnou výpustí, protože eliminují volné spoje a riziko úniku. Ergonomické ovládání pákou usnadňuje nastavení teploty a průtoku studené i teplé vody. Moderní design Mixxus Germes 001-SH skvěle doplní jakýkoli interiér koupelny.
| Materiál | Mosaz |
| Minimální tlak | 0,5 bar |
| Maximální teplota vody | 90 °C |
| Minimální teplota vody | 5 °C |
| Ovládání | Jendopákové |
| Pracovní tlak | 1-5 |
| Max. rozídl v tlaku mezi teplou a studenou vodou | 1,5 bar |
| Barva | Chromová |
| Maximální tlak | 10 bar |
| Obsah balení | Vodovodní baterie, montážní sada, sprchová hadice o délce 120 cm a ruční sprchová hlavice se STOP funkcí (délka – 17 cm, průměr – 3 cm) |
| Průměr kartuše | 40 mm |
| Výška baterie | 160 cm |
| Délka výtoku | 130 mm |
| Celková délka | 160 cm |
| Délka připojovacích hadíček | 45 cm |
| Připojení | upevňovací závitová tyč |
| Délka hadice | 120 cm |
| Hmotnost | 1,726 kg |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více