Umývadlová baterie Mixxus KUBUS 001 HIGH (NUT) je jednoruční kohoutek s přísnými geometrickými tvary a chromovým povrchem, který vnese do koupelny pocit čisté elegance a moderny.Umývadlová baterie Mixxus KUBUS 001 HIGH (NUT) je jednoruční kohoutek s přísnými geometrickými tvary...
Kód produktu: KUBUS 001 HIGH (NUT) | Výrobce:
Umývadlová baterie Mixxus KUBUS 001 HIGH (NUT) je jednoruční kohoutek s přísnými geometrickými tvary a chromovým povrchem, který vnese do koupelny pocit čisté elegance a moderny.
Umývadlová baterie Mixxus KUBUS 001 HIGH (NUT) je jednoruční kohoutek s přísnými geometrickými tvary a chromovým povrchem, který vnese do koupelny pocit čisté elegance a moderny. Výhody Mixxus KUBUS 001 HIGH (NUT) - vysoká kvalita materiálů – tělo z prémiové mosazi s odolným chromovým povlakem, který odolává korozi - jednoduchá a spolehlivá konstrukce – odlité těleso a keramická kartuš o průměru 35 mm zajišťují dlouhou životnost bez rizika úniků - úsporná spotřeba vody díky integrovanému perlátoru – stabilní a rovnoměrný proud šetří vodu i energii - minimalistický design – ostré linie a chromový odstín skvěle doplňují interiér ve stylu modern či industriálním
| Materiál | Mosaz |
| Minimální tlak | 0,5 bar |
| Maximální teplota vody | 90 °C |
| Minimální teplota vody | 5 °C |
| Ovládání | Jendopákové |
| Výbavá termostatem | Ne |
| Pracovní tlak | 1-5 |
| Max. rozídl v tlaku mezi teplou a studenou vodou | 1,5 bar |
| Barva | Chromová |
| Maximální tlak | 10 bar |
| Obsah balení | Perlátor Neoperl, flexi připojovací hadičky z nerezové oceli, montažní prvek |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška baterie | 290 cm |
| Celková délka | 210 cm |
| Délka výtoku | 170 mm |
| Délka připojovacích hadíček | 45 cm |
| Hmotnost | 2,320 kg |
| Balení | 0,200 kg |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více