Mixxus ALEX 001 Graphite je nízký umyvadlový baterie navržená pro moderní interiéry. Mixxus ALEX 001 Graphite je nízký umyvadlový baterie navržená pro moderní interiéry. Jeho grafitový povrch dodává výrobku elegantní vzhled, zatímco kompaktní rozměry (výška 150 mm)...
Kód produktu: ALEX 001 GRAPHITE | Výrobce:
Mixxus ALEX 001 Graphite je nízký umyvadlový baterie navržená pro moderní interiéry.
Mixxus ALEX 001 Graphite je nízký umyvadlový baterie navržená pro moderní interiéry. Jeho grafitový povrch dodává výrobku elegantní vzhled, zatímco kompaktní rozměry (výška 150 mm) umožňují instalaci i v prostorech s omezenou hloubkou. Tento mixer snadno zapadne do různých designových stylů od klasiky po minimalismus. Tělo je vyrobeno z kvalitní mosazi pro dlouhou životnost a odolnost vůči korozi
| Materiál | Mosaz |
| Minimální tlak | 0,5 bar |
| Maximální teplota vody | 90 °C |
| Minimální teplota vody | 5 °C |
| Ovládání | Jednopákové |
| Pracovní tlak | 1-5 |
| Max. rozídl v tlaku mezi teplou a studenou vodou | 1,5 bar |
| Barva | Grafitová |
| Maximální tlak | 10 bar |
| Obsah balení | Perlátor Neoperl, flexi připojovací hadičky z nerezové oceli (450 mm, 1/2"), montažní matice, gumové těsnící podložky |
| Uzavírací prvek | Kartuš |
| Výška baterie | 150 cm |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost | 1,151 kg |
| Balení | 0,200 kg |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více