Umyvadlová baterie MIXXUS KUB-001-HIGH BLACKUmyvadlová baterie MIXXUS KUB-001-HIGH BLACK je ideální volbou pro milovníky moderního stylu a vysoké kvality. Vyrobena z nerezové oceli SUS304, která je známá svou výjimečnou odolností vůči korozi, teplu i opotřebení, zaručuje dlouhou...
Kód produktu: KUB-001-HIGH BLACK | Výrobce:
Umyvadlová baterie MIXXUS KUB-001-HIGH BLACK
Umyvadlová baterie MIXXUS KUB-001-HIGH BLACK je ideální volbou pro milovníky moderního stylu a vysoké kvality. Vyrobena z nerezové oceli SUS304, která je známá svou výjimečnou odolností vůči korozi, teplu i opotřebení, zaručuje dlouhou životnost a bezproblémové každodenní používání.
| Barva | Matná černá |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ovládání | Jednopákové |
| Materiál | Nerezová ocel SUS304 |
| Uzavírací prvek | Kartuše |
| Hmotnost | 1,340 kg |
| Balení | 0,050 kg |
| Značka | Mixxus |
| Délka ramene | 120 cm |
| Výška baterie | 285 cm |
| Délka | 160 m |
| Druh výrobku | Umyvadlové baterie |
| Pracovní tlak | 1-5 |
| Maximální tlak | 10 bar |
| Minimální tlak | 0,5 bar |
| Délka připojovacích hadic | 45 cm |
| Obsah balení | Připojovací hadice, aérator, montážní matice |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více