Plynulý rozběh Příkon: 2600W Průměr kotouče: 230mm Otáčky: 6500/min Vřeteno: M14 Hmotnost: 6kg Součástí balení: uhlíkové kartáče, montážní klíčÚhlová bruska PW2650 je robustní výkonný stroj s posílenou protiprachovou ochranou. Je konstruovaná pro nejnáročnější...
Kód produktu: PW2650 | EAN: 6972622483087 | Výrobce:
Plynulý rozběh Příkon: 2600W Průměr kotouče: 230mm Otáčky: 6500/min Vřeteno: M14 Hmotnost: 6kg Součástí balení: uhlíkové kartáče, montážní klíč
Úhlová bruska PW2650 je robustní výkonný stroj s posílenou protiprachovou ochranou. Je konstruovaná pro nejnáročnější pracovní zatížení. Pozvolný start a vysoký výkon 2600W garantuje uživatelský komfort. Stroj je vybaven zesílenou kalenou převodovkou, která zaručí dlouhou životnost v náročných podmínkách. Bruska má silný kvalitní gumový přívodní kabel, kalenou přírubu a matici. Příslušenství - montážní klíč. Balení karton.
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Příkon | 2600 W |
| Průměr kotouče | 230 mm |
| Otáčky | 6500 /min |
| Hmotnost | 6 kg |
| Měkký start | Ano |
| Vibrace | ah=7,86 K=1,5 |
| Hladina akustického tlaku | Lpa=96,1 dB(A) Kpa=3dB(A) |
| Hladina akustického výkonu Lwa | Lwa=107,1 dB(A) Kwa=3dB(A) |
| Třída ochrany | II |
| Třída krytí | IP 20 |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více