PoE switch, Cloud management L2 (DolynkCare), 8 x PoE 10/100 Mbps, 2 x RJ-45 uplink 10/100/1000 Mbps, celkový budget je 110 W. Přepěťové ochrany, kov, police/nástěnné, napájecí zdroj součástí balení.Typ zařízeníPoE switchPopis portů8 x PoE 10/100 Mbps, 2 x uplink 10/100/1000...
Kód produktu: 2602-123 | EAN: 6937552486836 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | PoE switch |
| Popis portů | 8 x PoE 10/100 Mbps, 2 x uplink 10/100/1000 Mbps |
| Počet portů celkem | 10 |
| Počet LAN portů | 10 |
| Počet uplink portů | 2 |
| Max. přenosová rychlost - metalika | 1 Gbps |
| Počet PoE portů | 8 |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Typ PoE | 30 W (IEEE802.3at) PoE+ |
| Typ PoE | 60 W (IEEE802.3bt) Hi-PoE |
| Typ PoE | 90 W (IEEE802.3bt) Hi-PoE |
| Celkový výkon PoE výstupu | 110 W |
| Přenosová rychlost | 100 Mb/s + 1 Gb/s |
| Kapacita paměti | přepínací 5,6 Gbps |
| Vrstva OSI | L2 |
| Management | ano |
| Cloud Management | DoLynk Care |
| Chlazení | pasivní |
| Přepěťová ochrana | Statics Protection Air discharge: 8 kV Contact discharge: 6 kV Lightning Protection Common mode: 6 kV Differential mode: 1 kV |
| Napájení | 230 VAC/54 VDC (zdroj součástí) |
| Napájecí adaptér | součástí dodávky |
| Způsob montáže | police/nástěnné |
| Provedení | kovový kryt |
| Barva | modrá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více