2-pásmová exteriérová celohliníková sloupová reprosoustava pro 100V rozvody. 2m vysoká ozvučnice je osazena 16x 3" širokopásmovými a 4x 1" výškovými reproduktory. Tato extrémně výkonná reprosoustava má velmi kvalitní, detailní a vyrovnaný zvuk pro mluvené slovo a je určena...
Kód produktu: 17-2-1039 | Výrobce: Lucky Tone
2-pásmová exteriérová celohliníková sloupová reprosoustava pro 100V rozvody. 2m vysoká ozvučnice je osazena 16x 3" širokopásmovými a 4x 1" výškovými reproduktory. Tato extrémně výkonná reprosoustava má velmi kvalitní, detailní a vyrovnaný zvuk pro mluvené slovo a je určena do velkých kostelů, chrámů, katedrál, letištních hal, velkých železničních stanic a podobně. K soustavě je dodáván otočný stěnový držák.
Možnost barevné úpravy za příplatek.
| Frekv. rozsah | 150-16000 Hz |
| Citlivost (dB) | 92 dB |
| Barva | šedá |
| Provedení | 100 V |
| Příkon MAX | 250 W |
| Příkon RMS | 150 / 75 / 37,5 W |
| Vnější rozměry | 104x2000x86 mm |
| Celková hmotnost | 11 kg |
| Průměr repro (") | 3" |
| Navštívili jste | 3" |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více