Dotyková klávesnice JABLOTRON Natus v bezdrátové verzi s 5" displejem a RFID čtečkou karet pro ovládání zabezpečovacího systému. Zobrazuje stav systému a jeho komponent po platné autorizaci. Dotyková klávesnice vyžaduje napájení ze zdroje. Je kompatibilní s ústřednami JA-103K...
Kód produktu: 2403-146 | EAN: 8595614130257 | Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ modulu | bezdrátový |
| Napájecí zdroj | nutný, baterie je jen záloha |
| Napájení | 12 V DC / 300 mA (8 - 15V) |
| Záložní akumulátor | 1 ks BAT-3V7-2500 mAh (není součástí balení) |
| Doba provozu na akumulátor | min. 48 hodin |
| Čas nabíjení | 6 - 7 h na 80% kapacity |
| Frekvence | 868,1 MHz, protokol JABLOTRON |
| Dosah | cca 200 m (volný terén) |
| Karta | 125 kHz (RFID) |
| Barva | šedá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více