Miniaturní bezdrátový detektor pro detekci otevření oken nebo dveří. Jeho rozměry a různé barevné varianty zajistí perfektní splynutí s interiérem. Jedná se o nástupce detektoru JA-151M. Zcela nová elektronika s obousměrnou komunikací nabízí bezpečnější přenos a...
Kód produktu: 2509-108 | EAN: 8595614130318 | Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | bezdrát. magnet mini - hnědý |
| Napájení | litiová baterie, typ CR2032 (3.0V / 230 mAh) |
| Napájení | Upozornění: Baterie není součástí balení |
| Životnost baterií | cca 1,5 roku (pro max. 20 aktivací denně) |
| Pracovní frekvence | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Dosah signálu | cca 300 m (přímá viditelnost) |
| Pracovní teplota | -10 °C až +40 °C |
| Barva krytu | hnědá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více