Plně bezdrátová interiérová siréna. Kompatibilní s JABLOTRON 100+ a Mercury. Slouží pro indikaci poplachu uvnitř objektu. Má čtyři různé nastavitelné melodie a programovatelnou hlasitost v časovém rozmezí. Je možné ji využít i pro další akustické indikace jako jsou...
Kód produktu: 2409-115 | EAN: 8595614129282 | Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ sirény | bezdrátová vnitřní siréna |
| Typ sirény | piezo elektrická, 85-88 dB/m |
| Adresace detektoru v systému | jedna pozice |
| Napájení | 3 x Alkalická baterie, typ LR6 (AA) 1,5 V/2,45 Ah |
| Životnost baterie | 2 roky |
| Frekvence | 868,1 MHz, protokol JABLOTRON |
| Dosah signálu | cca 300 m (volný terén) |
| Tamper | ano, sejmutí ze zdi |
| Indikace | až 8 melodií pro indikaci aktivaci PGM |
| Indikace | až 4 melodie pro ozvučení domovního zvonku |
| Provedení krytu | plast |
| Barva krytu | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více