Na základě změřené teploty umožnuje ovládat topení pomocí programovatelného výstupu ústředny. Všechny funkce se nastavují v MyJABLOTRON, takže uživatel může kdykoliv a odkudkoliv vše sledovat a ovládat.Typ zařízeníbezdrátový detektor teplotyNapájenílitiová baterie, typ...
Kód produktu: 0105-605 | EAN: 8595614110099 | Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | bezdrátový detektor teploty |
| Napájení | litiová baterie, typ CR2032 (3.0 V, 220 mAh) |
| Napájení | Upozornění: Baterie není součástí balení |
| Životnost baterií | cca 2 roky |
| Pracovní frekvence | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Dosah signálu | cca 200 m (přímá viditelnost) |
| Vlastnosti | Přesnost měření v rozsahu pracovních teplot: ±0,1 °C |
| Barva krytu | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více