JA-151E je čtečka s nástěnným tlačítkem slouží pro autorizaci prvkem PIT pro co možná nejjednodušší zajištění a odjištění. Čtečka ovládá a indikuje 1 sekci v systému. Zajištění je volitelně dostupné bez autorizace, odjištění lze při příchodovém zpoždění...
Kód produktu: 2509-106 | EAN: 8595614130882 | Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ modulu | bezdrátový přístupový modul s čtečkou |
| Napájení | 3 ks alkalické baterie AAA (LR03) 1,5 V / 1200 mAh |
| Napájení | Upozornění: Baterie nejsou součástí balení |
| Životnost baterií | cca 1 rok (při 1 aktivaci denně) |
| Frekvence | 868,1 MHz, protokol JABLOTRON |
| Dosah | cca 300 m (volný prostor) |
| Proudový odběr | 94 uA jmenovitý, 100 mA maximální |
| Karta | NFC 13,56 MHz |
| Barva | bílá - WH |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více